In november 2018 opende Restaurant Seasons zijn deuren aan de Orthenstraat 55 in Den Bosch; in een prachtig pand met achter de historische gevel een ware verrassende ruimte.

Bij Seasons willen wij onze gasten sfeervol laten genieten van al het goede in een ongedwongen ambiance. De keukenbrigade zorgt elke drie maanden voor een geheel nieuwe kaart die speelt met al het lekkers dat het seizoen ons dan biedt. Ook in het restaurant zal je elke seizoen voorbij zien komen door een nieuw interieur elke 3 maanden.

Als jong en fris bedrijf zijn wij elke dag bezig met het ontwikkeling van ons restaurant, maar natuurlijk ook van ons personeel. Wij geloven dat ons personeel, Seasons maakt wat het is. Het is ons personeel dat de gasten keer op keer met een lach en mooie ervaring naar huis laat gaan. Om ons hierbij te helpen zijn wij opzoek naar een Assistent Bedrijfsleider.

 

Jouw rol als Assistent Bedrijfsleider…

Als Assistent Bedrijfsleider bij Seasons in Den Bosch wordt je onderdeel van een uitzonderlijk team dat een unieke ervaring bezorgt voor al onze gasten. Jij bent een natuurlijke leider en met je communicatieve vaardigheden ben je in staat om ons personeel te motiveren. Je zorgt er voor dat ze consistent en effectief te werk gaan. Jouw kennis van eten en drinken zal helpen een omgeving te creëren waar het team veel kan leren en de gasten keer op keer terug willen komen.

In samenwerking met onze bedrijfsleider ben jij verantwoordelijk voor alle dagelijkse werkzaamheden zoals het open en sluiten van het restaurant, het klaar zetten van de mice en place, de hygiëne waarborgen, bestellingen plaatsen en het personeel in roosteren. Hiernaast zul je ook meedenken en assisteren bij het uitwerken van nieuwe ideeën en concepten om het restaurant naar een hoger niveau te brengen; zowel kwalitatief als financieel.

 

Heb jij het in je om Assistent Bedrijfsleider te zijn bij Seasons?

Eerdere ervaring als Assistent Bedrijfsleider of leidinggevende is altijd handig, maar wij vinden jouw persoonlijkheid het belangrijkste. Hoewel we de kwaliteit van onze gerechten en gastvrijheid erg serieus nemen, nemen we onszelf niet al te serieus. Ons team is flexibel, open hartig, gezellig en niet vies van hard werken. Met dit in het achterhoofd komt het volgende ook goed van pas als onze nieuwe Assistent Bedrijfsleider…

  • Ervaring in de horeca bij een gelijkwaardig restaurant als hoofd bediening of een andere leidinggevende functie. Veel ervaring in de bediening kan natuurlijk ook, met dit als volgende stap.
  • Jij bent vertrouwt met alle operationele vaardigheden die betrekking hebben op de bediening. Het opnemen van bestellingen, lopen van borden, maken van drankjes en ontvangen van gasten zijn voor jou kinderspel.
  • Jij hebt eerder gewerkt met kassa systemen. Elke is anders, dus uiteraard kunnen we jou uitleggen hoe ons kassa systeem precies werkt, maar je snapt het principe.
  • Alle relevante kwalificaties zoals een wijnbrevet, sociale hygiëne, etc zijn voordelig maar niet essentieel.
  • Je bent flexibel wat betreft werktijden. Avonden en weekenden zijn voor jou geen probleem.

Wij van Seasons zijn gek op heerlijk eten, lekkere drankjes en een hoop gezelligheid. Kan jij je daar wel in vinden en ben je klaar voor een nieuwe uitdaging, solliciteer dan nu en wie weet mogen we jou in ons team verwelkomen!

 

Solliciteer nu!

Wij kunnen niet wachten om jou te ontmoeten! Solliciteer online, bel naar 013-521 95 26 of kom gezellig even binnen lopen.